Byliśmy na targach Ferma 2018. Film

27/02/2018
Co słychać?

Kolejny raz spotkaliśmy się na Targach Ferma w Łodzi, które odbyły się w dniach 16-18 lutego. Tym razem nasza rola była jeszcze większa niż dotąd! Mieliśmy zaszczyt współorganizować Strefę Wiedzy, przez co mogliśmy wesprzeć odwiedzających i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące hodowli.

FERMA 2018 – liczby mówią za siebie!

FERMA to jedyne specjalistyczne targi koncentrujące się na produkcji zwierzęcej w Polsce, które z roku na rok zyskują coraz większe znaczenie. W tym roku przyjechało ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy, żeby na 15 000 m2 demonstrować swoją ofertę skierowaną do 31 000 goszczących na targi profesjonalistów.

Branżowy know-how dla uczestników

Targom towarzyszyła konferencja naukowo-techniczna o europejskiej randze, a także bogaty program paneli dyskusyjnych, na których poruszane zostały najbardziej aktualne, branżowe tematy. W tym roku organizatorzy wzbogacili wydarzenie o specjalną Strefę Wiedzy, której byliśmy oficjalnym sponsorem.

Co czekało na hodowców w Strefie Wiedzy?

W specjalnej strefie, zlokalizowanej w pobliżu wejścia głównego do hali EXPO, eksperci czekali na hodowców, żeby odpowiedzieć na ich pytania. Strefa została podzielona na trzy obszary tematyczne (Bydło, Trzoda, Drób). W każdym z nich konsultacji udzielali pracownicy naukowi i wieloletni praktycy: zootechnicy, lekarze weterynarii i eksperci w dziedzinie żywienia.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz Strefę Wiedzy.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer