Łączymy siły z wiodącym producentem pasz w Europie

For Farmers
03/07/2018
Co słychać?

Uprzejmie informujemy o pozytywnej decyzji UOKiK dotyczącej partnerstwa Tasomix z holenderską firmą ForFarmers N.V., działającą na rynkach międzynarodowych, będącą wiodącym producentem pasz, szczególnie w segmencie bydła hodowlanego i trzody chlewnej. Tym samym kompetencje i potencjały obu firm będą się doskonale uzupełniać.

Razem możemy więcej

Firma ForFarmers posiada 42 zakłady produkcyjne i działa w 4 krajach, Polska będzie jej 5 i niezwykle atrakcyjnym rynkiem z ponadprzeciętną stopą wzrostu. Szczególnie widoczne jest to w sektorze pasz dla drobiu, w którym nasz kraj przoduje jako największy producent brojlerów w Europie. W obrębie sektora produkcji wysokiej jakości pasz dla drobiu wiodącą rolę odgrywa firma Tasomix, z którą holenderski producent postanowił połączyć siły. Dzięki synergii działań obie firmy mają szansę na jeszcze szybszy rozwój.

Korzystne partnerstwo

W wyniku partnerstwa, które oficjalnie rozpoczęło się 2 lipca tego roku, obie firmy spodziewają się uzyskać wymierne korzyści, głównie wynikające z wymiany wiedzy i doświadczenia w obszarach, w których pełnią kluczową rolę.

Rok rekordowych prędkości

Rok 2018 to rok przełomowy dla rynku, branży, a także firmy Tasomix. Z radością patrzymy w przyszłość wiedząc, że nasz rozwój odtąd będzie jeszcze szybszy, nasze produkty staną się jeszcze bardziej konkurencyjne i atrakcyjne, a wartości, które propagujemy, dotrą do jeszcze większej liczby hodowców w Polsce i na świecie.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer