Pierwsza edycja turnieju piłkarskiego Tasomix Cup za nami. Film

Zakończyła się I edycja Turnieju Piłkarskiego TASOMIX CUP. Były to pierwsze tego typu zawody piłkarskie w Biskupicach Ołobocznych! 19 sierpnia 2018 rozegrano mecze na murawie boiska szkolnego. Turniej przyciągną młodych piłkarzy z całego regionu. Frekwencja dopisała, a emocji nie brakowało.

Tabela końcowa według kolejności zajmowanego miejsca przedstawiała się następująco:

  1. OKS Ostrów Wielkopolski
  2. Stal Pleszew
  3. Szkółka Piłkarska KS Pogoń Nowe Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne
  4. Orlik Czajków
  5. Iskra Sieroszewice
  6. Ostrovia Ostrów
  7. Piast Czekanów
  8. KS Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Królem strzelców został Bartłomiej Chwiłkowski, a najlepszym bramkarzem Adam Sztukowski. Nagrody i puchary wręczali reprezentanci firmy TASOMIX oraz przedstawiciel Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.
Zawody zostały zorganizowane przez Szkółkę Piłkarską KS Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych. Dziękujemy za dużą frekwencję oraz zaangażowanie dzieci. Jest to pierwsza edycja i na pewno nie ostatnia, którą będziemy tutaj organizować. Coraz więcej dzieci przychodzi do naszej szkółki, co bardzo nas cieszy – podkreśla Hubert Kotecki, trener szkółki.

Głównym sponsorem szkółki oraz wydarzenia jest firma Tasomix. Trening młodych piłkarzy dofinansowany jest z budżetu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer