Pełna porcja dobroczynności!

20 czerwca tego roku wzięliśmy udział w 19. już akcji Oddaj Krew z Kablówką, zorganizowanej przez ostrowską telewizję Proart we współpracy z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Oddział w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu. Byliśmy nie tylko jednym z 3 sponsorów głównych akcji, ale także jej bardzo aktywnymi uczestnikami. Przed halą 3mk Arena Ostrów mieliśmy również nasze stoisko, które prezentowało Tasomix jako zaangażowane i odpowiedzialne społecznie przedsiębiorstwo.

Silna ekipa

Zebraliśmy w firmie naprawdę silną ekipę 12 osób (w tym jedna kobieta – Marta!), którzy chcieli oddać krew. W naszym zespole byli już honorowi krwiodawcy, ale pojawili się również absolutni nowicjusze w tej dziedzinie. I to im należą się szczególne podziękowania za gest dobroci serca oraz świadomość, że krew tak naprawdę jest lekiem ratującym życie, którego w żaden sposób nie da się zastąpić, bo jego „producentem” może być tylko człowiek.

Produkując bezpieczne i wysokiej jakości pasze, działamy zawsze z myślą o drugim człowieku, jego bezpieczeństwie i zdrowiu. Taka jest misja naszej firmy, a jej naturalnym rozwinięciem jest angażowanie się w akcje mające na celu ratowanie ludzkiego życia – dokładnie takie, jak Oddaj Krew z Kablówką – podsumowuje Romuald Małota, Kierownik Centrum Doskonalenia Chowu Tasomix.

Imponujące efekty

Łącznie w całej akcji krew oddały 233 osoby i zebrano niemal 105 litrów krwi. I jest to naprawdę bardzo dobry wynik. Gratulujemy!

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer