Druga edycja Tasomix Cup za nami. Mnóstwo sportowych emocji. Film

W niedzielę 16 czerwca na boisku szkolnym w Biskupicach Ołobocznych odbyła się druga edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci TASOMIX CUP. W tym roku o zwycięstwo rywalizowało 12 drużyn z rocznika 2007/2008, a mecze odbywały się na dwóch boiskach od godz. 9 do godz. 16.

Organizator TASOMIX CUP, czyli Szkółka Piłkarska KS Pogoń Nowe Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne z trenerem Hubertem Koteckim na czele, zadbał o to, aby był to turniej budzący emocje, a także bogaty w liczne atrakcje. Dzięki temu wokół boiska zgromadziło się wielkie grono kibiców, którzy swoim entuzjastycznym dopingiem wspierali młodych piłkarzy.
Podczas tegorocznego TASOMIX CUP odbył się pokazowy mecz gwiazdy kontra trenerzy, a w składzie pierwszej z drużyn znaleźli się m.in. Tomasz Kaczmarek oraz żużlowiec Mateusz Szczepaniak. Po tym meczu nastąpił widowiskowy występ cheerleaderek z Lilla House z Ostrowa Wielkopolskiego. Ponadto, turniej swoją obecnością uświetnił znany youtuber, gwiazda trików w piłce nożnej, Kamil Frąckowiak. Wziął on udział w meczu pokazowym, ale również chętnie poza boiskiem prezentował swoje świetne umiejętności piłkarskie, otoczony sporym gronem fanów.

Wyniki TASOMIX CUP były następujące:

 1. Raszkowianka Raszków
 2. Iskra Sieroszewice
 3. Astra Krotoszyn
 4. Stal Pleszew
 5. Kuźnica Grabowska
 6. Szkółka Piłkarska KS Pogoń Nowe Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne
 7. Maraton Czajków
 8. OKS Ostrów
 9. KUKS Zębców
 10. KS Pogoń Nowe Skalmierzyce
 11. LZS Godziesze
 12. Ostrovia 1909 Ostrów.

Puchary, dyplomy, medale oraz zestawy gadżetów ufundowane przez TASOMIX wręczyli Agnieszka Sipka – zastępca burmistrza Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Hubert Kotecki oraz przedstawiciele naszej firmy.

Rywalizacja. Marzenia. Walka. Ekscytacja. Zachwyt. Radość. Śmiech. TASOMIX CUP to przede wszystkim wielkie emocje oraz pokaz waleczności i determinacji. Cieszymy się, że turniej zyskuje na popularności oraz organizowany jest z coraz większym rozmachem. Służy on propagowaniu sportu wśród dzieci i młodzieży oraz jest ważnym wydarzeniem dla społeczności lokalnej.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer