XXV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Film

03/09/2018
Co słychać?

Tysiące osób odwiedziły stoisko Tasomix na XIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i XXV Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Byliśmy sponsorem wystawy bydła, wręczyliśmy nagrody dzieciom, które najlepiej zaprezentowały się w Konkursie Młodego Hodowcy. Impreza odbyła się 1-2 września 2018 roku.

Od lat bierzemy udział w branżowych wystawach i targach. Spotkania z klientami są dla nas ważne, możemy dowiedzieć się jakie potrzeby mają nasi obecni i potencjalni klienci oraz przekazać im informacje o naszej ofercie. W tym roku bardzo wiele pytań hodowców dotyczyło technologii przy użyciu których produkujemy. To sygnał, że nasi klienci mają coraz wyższe wymagania i wiedzę – podkreśla dyrektor marketingu Tasomix, Roman Potarzycki.

Według organizatorów, Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego całą imprezę przez dwa dni zwiedziło 100 tysięcy osób. Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem „Szacunek dla Ziemi – nasza przyszłość”.

Elementem stoiska Tasomix były gry i zabawy. Zwiedzający mogli zdobyć nagrody, gadżety firmowe Tasomix, w konkursie rzutów woreczkami do celu. Zabawa też jest ważna. Na takie imprezy przychodzą całe rodziny, a my działamy w branży, gdzie często biznes ma charakter rodzinny. Dbamy o wszystkich – dodaje Roman Potarzycki.

Każdego roku Tasomix prezentuje swoją ofertę na kilkunastu targach branżowych o charakterze otwartym i zamkniętym.

Relacja organizatorów: www.modr.mazowsze.pl.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer