Targi Ferma 2019. Sukces tegorocznej edycji. Film

20/02/2019
Co słychać?

W dniach od 15 do 17 lutego 2019 po raz kolejny uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach FERMA w Łodzi – największych specjalistycznych targach dla fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce. Tysiące gości odwiedziło zarówno nasze stoisko, jak i STREFĘ WIEDZY.

O tym, jak dużym powodzeniem cieszą się targi FERMA, świadczą imponujące liczby: 28 000 odwiedzających, 253 wystawców z 14 państw (w tym po raz pierwszy z Izraela, Hiszpanii i Pakistanu), 40 prelekcji w ramach konferencji naukowo-technicznej.

Stoisko TASOMIX stało się miejscem spotkań naszych doradców i ekspertów z hodowcami, którzy pytali o nowości produktowe, szczegóły związane z oferowanymi przez nas programami żywieniowymi, jak i zasięgali rady w konkretnych problemach. Ponadto, w tegorocznej edycji targów mieszanka paszowa dla krów RARYTAS została laureatem Złotego Medalu. Cieszy nas to, że tym samym nasz produkt znalazł się wśród piętnastu najlepszych produktów FERMY 2019.

Jak w roku ubiegłym, tak i w obecnym byliśmy sponsorem STREFY WIEDZY, w której eksperci praktycy udzielali indywidualnych porad hodowcom drobiu, trzody i bydła. Pierwszego dnia targów gościem specjalnym tej strefy był prof. Zygmunt Kowalski.
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska TASOMIX i STREFY WIEDZY, za wszystkie pytania, sugestie oraz wyrazy sympatii. Cieszymy się, że specjaliści z naszej firmy mogli służyć Państwu wiedzą oraz doświadczeniem.

Więcej informacji o tegorocznej FERMIE znajdą Państwo na stronie organizatora:
www.targiferma.com.pl.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer