Turniej Zimowy z TASOMIX już za nami!

W niedzielę 5 lutego 2023 odbył się kolejny już Turniej Zimowy z TASOMIX. Była więc atmosfera wielkiego piłkarskiego święta i żywiołowy doping kibiców, bo hala sportowa w Nowych Skalmierzycach była praktycznie wypełniona do ostatniego miejsca!

Sportowa rywalizacja

Na boisku rywalizowały ze sobą dziecięce drużyny KS Pogoń Nowe Skalmierzyce: Złota i srebrna drużyna Orlika, Złota drużyna Młodzika, Srebrna drużyna Żaka oraz drużyna Orlika szkółki piłkarskiej w Biskupicach Ołobocznych, wspieranej od lat przez TASOMIX.
Rozegrany został również turniej żaków (rocznik 2015/2016), w którym grali zawodnicy Iskry Sieroszewice, KS Pogoń Nowe Skalmierzyce, a także dwie drużyny żaków ze szkółki piłkarskiej w Biskupicach Ołobocznych.

Turniej nie zakładał klasyfikacji medalowej. Był raczej okazją do sprawdzenia formy i umiejętności młodych zawodników. Dlatego też medale otrzymali wszyscy uczestnicy, a każda z drużyn także okolicznościowe statuetki.

Ten turniej był ważny nie tylko dla nas jako opiekunów i trenerów, bo mogliśmy zobaczyć, w jakiej dyspozycji są nasi podopieczni jeszcze przed sezonem, ale również dla wszystkich rodziców i bliskich, którzy z dumą i radością patrzyli na piłkarskie umiejętności swoich dzieci – podsumowuje Hubert Kotecki, trener Szkółki Piłkarskiej KS Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych.

Wspieramy młodych piłkarzy

Jednym z celów, który stawia przed sobą firma TASOMIX, jest działanie na rzecz lokalnej społeczności i aktywne promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci. Realizujemy go poprzez wspieranie młodych sportowców, między innymi Szkółki Piłkarskiej KS Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych – komentuje Agnieszka Rybczak-Pawlicka, marketing manager TASOMIX.

Ale taki turniej to dla nas to nie tylko forma aktywizacji dzieci i młodzieży. Sponsorując takie wydarzenie, czujemy satysfakcję, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do spełniania dziecięcych marzeń o wielkich piłkarskich karierach na miarę Roberta Lewandowskiego.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

Foto: KS Pogoń Nowe Skalmierzyce

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer