Zorganizowaliśmy szkolenie dla Hodowców brojlerów!

02/02/2023
Co słychać?

Działamy zgodnie z naszymi wartościami: blisko, szybko, solidnie. Dlatego 24 stycznia 2023 przeprowadziliśmy szkolenie dla Hodowców brojlerów i jak zawsze mieliśmy dla nich Pełną Porcję Korzyści, czyli solidną dawkę wartościowej wiedzy, branżowych rozmów i dużo dobrej zabawy.

Szkolenie, rozmowy, integracja

Na styczniowym szkoleniu był czas na cykl wykładów z hodowli brojlerów, prowadzonych przez ekspertów – wskazujących na praktyczne aspekty chowu oraz prezentujących najbardziej aktualne rynkowe trendy.

Podczas naszych spotkań zawsze staramy się zapewnić Hodowcom wartościową część szkoleniową, dotyczącą najbardziej aktualnych zagadnień związanych z hodowlą brojlerów. To dla Uczestników bardzo ważny element spotkań i dodatkowa wartość – potwierdza Rafał Stokłosa, Dyrektor Sprzedaży Drób Zachód TASOMIX.

Ale był to także czas na wymianę doświadczeń i liczne kuluarowe rozmowy, niewątpliwie integrujące całe środowisko Hodowców. Szkolenie zakończyło się uroczystą kolacją, po której był oczywiście czas na wspólną zabawę, urozmaiconą artystycznym występem tanecznym.

Współpraca z Hodowcami

Bardzo cenimy sobie spotkania z Hodowcami, podczas których możemy podzielić się nie tylko fachową wiedzą, ale także na bieżąco poznać ich oczekiwania i potrzeby. To dla obu stron niezwykle wartościowe doświadczenie.

Bycie blisko Klientów od zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu. Podobnie jak szybkie dostosowywanie się do zmieniających się trendów. Nasi Klienci wiedzą, że jesteśmy solidnym producentem pasz, oferującym dobrej jakości produkty i profesjonalne doradztwo. To wszystko składa się na Pełną Porcję Korzyści, którą od lat im zapewniamy – podsumowuje Paweł Świerkula, Prezes Zarządu TASOMIX.

Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer