Wzięliśmy udział w 30 edycji Targów Rypin Agra

18/09/2020
Co słychać?

Nasza firma już po raz trzeci wzięła udział w Targach Rypin Agra, które w tym roku świętowały swój jubileusz. Od 30 lat Targi zrzeszają producentów branży rolniczej i ogrodniczej z całego regionu.

W dniach 12-13 września w Rypinie w województwie kujawsko-pomorskim odbyła się jubileuszowa edycja Targów Rypin Agra. Prezentacja nowoczesnych sprzętów wykorzystywanych w rolnictwie, wystawy, zawody sportowe, możliwość degustacji lokalnych wyrobów, towarzyszące imprezy kulturalne oraz dożynki to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na odwiedzających wrześniowe Targi.

Wielkie wydarzenie regionalne

Targi Rypin Agra to święto dla całego regionu. To właśnie podczas tej imprezy zwiedzający mogą kupić wyroby prosto od rolników i producentów, poznać ofertę lokalnych dostawców i przekonać się, o tym, co w regionie najlepsze. Tegoroczne Targi Rypin świętują okrągły jubileusz. Po raz 30 impreza zgromadziła tysiące zwiedzających, przedstawicieli gospodarstw agroturystycznych, a także firm i producentów branży rolniczej. Już po raz trzeci w imprezie wzięła udział również firma Tasomix.

Spotkania z klientami i owocne rozmowy

– Targi branżowe to doskonała okazja, aby spotkać się z dotychczasowymi, ale też potencjalnymi klientami. Właśnie dlatego m.in. od kilku lat bierzemy udział w Targach Rypin Agra. To właśnie tutaj możemy odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej oferty i w przyjemnych okolicznościach porozmawiać o kwestiach biznesowych – mówi Marek Rydlik z firmy Tasomix, dyrektor sprzedaży trzoda w regionie wschodnim.

Nasze stoisko przyciągnęło wielu zwiedzających, którzy mogli spotkać się z przedstawicielami handlowymi i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, a przy okazji otrzymać w prezencie pakiet gadżetów firmowych. Na najmłodszych czekał kącik dziecięcy, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Odwiedzający nasze stoisko byli zainteresowani zarówno produktami dla trzody, jak i dla bydła. Rozmawialiśmy również o ofercie dla chowu przyzagrodowego oraz o produktach dla psów i kotów marki Cztery Łapy.

– Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej wyjątkowej, bo 30 już edycji Targów Rypin Agra. Była to okazja do wymiany doświadczeń w ważnym dla nas regionie handlowym – podkreśla Marek Rydlik z firmy Tasomix.

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer