Cieszymy się ze zwycięstw LKS Tajfun!

W sobotę 24 października rozegrano trzecią i czwartą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Zespół ostrowskiego Tajfuna, którego jesteśmy sponsorem, podejmował drużyny z Poznania i Opalenicy. Po rozegraniu czterech emocjonujących kolejek miał na swoim koncie trzy zwycięstwa oraz jedną porażkę i z dorobkiem 6 punktów znalazł się na pozycji wicelidera II ligi.

W pierwszym przedpołudniowym meczu LKS Tajfun pewnie pokonał drużynę KR-S Fairplayce Poznań 8:2. Następnie po zaciętym meczu pokonał drużynę SKF MKTS Opalenica 6:4.

W meczu z poznańską drużyną LKS Tajfun od początku był zdecydowanie lepszym zespołem, a ostrowscy tenisiści przeważali w każdym elemencie gry. Po niespełna dwóch godzinach meczu mogli świętować zasłużone zwycięstwo 8:2. W drugim meczu przyszło im rywalizować z niewygodną dla nich drużyną z Opalenicy. Początek meczu ułożył się dla nich bardzo dobrze, bo po grach singlowych prowadzili 3:1. Po słabych grach podwójnych w wykonaniu zawodników LKS Tajfun goście doprowadzili do remisu. W następnych czterech grach singlowych trzy zakończyły się zwycięstwem ostrowskich zawodników i tym samym pokonali drużynę SKF MKTS Opalenica 6:4.

– Następne mecze rozegramy 28 listopada. We własnej hali podejmować będziemy zespoły KS Wamet Dąbcze i UKS Daniszyn. Jestem przekonany, że w tych meczach jesteśmy faworytami i dołożymy kolejne punkty do ligowej tabeli – powiedział trener LKS Tajfun, Robert Strzelczak.

Gratulujemy zwycięstw drużynie LKS Tajfun oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer