Otworzyliśmy wyjątkowe miejsce – Mieszalnię Pomysłów

14/03/2024
Co słychać?

W siedzibie głównej naszej firmy, w Biskupicach Ołobocznych, stworzyliśmy Mieszalnię Pomysłów, czyli miejsce spotkań zespołów oraz relaksu, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie pomysły będą mogły swobodnie się łączyć, mieszać i rozwijać.

Uroczyste otwarcie, nagrody i pyszny tort

W dniu 1 marca 2024 roku świętowaliśmy uroczyste otwarcie nowej sali – Mieszalni Pomysłów, która ma stworzyć pracownikom idealne warunki do swobodnej wymiany myśli, generowania nowych koncepcji i rozwijania innowacyjnych projektów.

Wydarzenie składało się z części oficjalnej, która rozpoczęła się od przemówienia Sławomira Marka – pomysłodawcy tego wyjątkowego miejsca. Następnie był czas na podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tej wyjątkowej przestrzeni, ogłoszenie wyników konkursu na nazwę sali, a także wręczenie nagród. Nagrody zostały także przyznane osobom odpowiedzialnym za remont pomieszczenia.

Nazwa Mieszalni Pomysłów jest rezultatem konkursu, który przeprowadziliśmy wśród pracowników naszej firmy. Dzięki temu już na starcie mieli oni wpływ na tworzenie tej innowacyjnej przestrzeni – komentuje Agnieszka Rybczak-Pawlicka, Marketing Manager TASOMIX.

Po części oficjalnej był czas na pamiątkową fotografię z okazjonalnymi balonami, a także na poczęstunek pysznym tortem. Każdy uczestnik wydarzenia został obdarowany pamiątkowym gadżetem z logo Mieszalni Pomysłów, a następnie zaproszony do rozgoszczenia się w nowej sali.

Przestrzeń innowacyjności i współpracy

Podczas wydarzenia głos zabrali także sami uczestnicy, podkreślając wagę tego miejsca, które według nich skutecznie połączy w sobie elementy relaksu i kreatywności. Wyrażali oni nadzieję, że Mieszalnia Pomysłów stanie się miejscem, gdzie będzie można oderwać się od codziennych obowiązków, odprężyć, ale też rozwijać nowe projekty w luźnej atmosferze.

– Mieszalnia Pomysłów to miejsce spotkań, integracji i inspiracji, które z pewnością doda nam energii oraz pobudzi do działania. Przestrzeń ta została zaprojektowana w taki sposób, aby była pozbawiona wszelkich zakłóceń. Jest wyposażona w wygodne siedziska, huśtawki, niezbędne narzędzia do pracy grupowej, dostęp do rozrywki, co ma za zadanie pobudzać nasze procesy myślowe umożliwiając otwartą wymianę pomysłów i współpracę. – podsumowuje Sławomir Marek, Dyrektor Personalny TASOMIX.

 

Czytaj również

Pobierz plik PDF

Pobierz wybrany numer